Svatby v restauraci Zlatá Praha jsou záležitostí vytříbeného vkusu a dokonalosti. Prožijte si i Vy svatbu Vašich snů promyšlenou do každého detailu tak, aby se stala exkluzivní a nezapomenutelnou událostí pro Vás i Vaše hosty, nehledě na to v jaké režii se bude odehrávat.

****

Každý pár je jedinečný, stejně tak i jeho svatba. Společně s našimi profesionály Vás provedeme krok za krokem nekonečnými možnostmi inspirací, ze kterých si jistě vyberte tu pravou přímo pro Vás. Společně ruku v ruce, vše proběhne hladce, spolehlivě a úspěšně. Profesionálové svým klientům naslouchají, přizpůsobují se dle situace a vytváří okamžitá a jednoduchá řešení, která vždy oslní – pro nás přirozené.

Svatební

Menu

Obřad na panoramatické terase

Představte si svůj svatební obřad na terase v 9. patře s úchvatným výhledem na Staré Město, Pražský hrad, řeku Vltavu a Letenské sady.

  • Kapacita k sezení až 100 osob včetně mokré varianty.
  • Možnost uspořádat pouze obřad bez hostiny.

Hostina | párty v restauraci Zlatá Praha

Po obřadu a následném koktejlu na terase můžete pokračovat slavnostní hostinou v přilehlé restauraci Zlatá Praha, která nabízí magický pohled na Staré Město.

  • Kapacita k sezení až 100 osob včetně tanečního parketu.

Hostina | párty v saloncích Klementinum, Belvedere, Loreta s panoramatickým výhledem

Je Vám bližší komornější prostředí? Zvolte příjemnou atmosféru našich 3 salonků s výhledem na řeku Vltavu a Letenské sady.

  • Kapacita k sezení od 10ti do 80ti osob včetně tanečního parketu.

Společenský sál

Plánujete svatbu pro více než 100 hostů? Oslavte ji v našem největším sále, který je jedním z nejprostornějších sálů v Praze.

  • Kapacita k sezení až 300 osob včetně tanečního parketu.

Servis

Zde, v hotelu Golden Prague Hotel managed by Fairmont, chápeme, že svatba je jedním z nejdůležitějších dnů Vašeho života, čas pro Vás, Vaši rodinu i přátele na oslavu ve velkém stylu. Naším cílem je nabídnout Vám jedinečný servis, spolu s profesionální obsluhou a luxusním prostředím, který vyhoví Vašim snům, osobnosti i vkusu. S lokalitou v historickém centru Prahy, přímo v Pařížské ulici, u řeky Vltavy, pouhých 5 minut od Staroměstského náměstí a s jedním z nejromantičtějších výhledů na Prahu, se Vaše svatba promění v nezapomenutelný zážitek.

****

Nechte se hýčkat po celou dobu Vaší svatby. Postaráme se o kompletní servis, který zahrnuje obřad, hostinu, svatební party i ubytování, to vše bez poplatků za pronájem prostor, židlí, stolů, tanečního parketu či jiného svatebního mobiliáře. Naše profesionální koordinátorka s bohatými znalostmi, získanými dlouholetým působením ve svatební agentuře, Vám ráda poradí s přípravou Vašeho svatebního dne.

Proč právě u nás?

Reference klientů

Naše inspirace

Kontaktujte nás

Pro informace o cenách či sestavení konkrétní nabídky dle Vašeho přání nás prosím kontaktujte e-mailem: weddings@icprague.com
nebo na telefonu +420 296 630 535.
Jméno*
povinné pole

Email*
povinné pole

Telefon
Zadejte prosím vaše telefonní číslo

Zpráva*
povinné pole

Antispam*
Antispam  Nečitelný kód?Neplatný kód

Kontakt

Pařížská 30, 110 00 Praha 1

+420 296 630 914

golden@icprague.com

Otevírací hodiny

MOMENTÁLNĚ ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

kvůli aktuální situaci ohledně koronaviru je restaurace až do odvolání uzavřena (s výjimkou Nedělní brunch).

Rezervace Online

Vážení zákazníci,

kvůli aktuální situaci ohledně koronaviru je restaurace až do odvolání uzavřena (s výjimkou Nedělní brunch).

Ohodnoťte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Dojde-li mezi smluvními stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz).

Provozovatelem restaurace Zlatá Praha je společnost WIC Prague a.s., reg. č .: 07688580 se sídlem na nám. Curieových 43/5, 110 00 Praha 1, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 23995.