Restaurace Zlatá Praha spolu s venkovní terasou se nachází v devátém patře hotelu Golden Prague Hotel managed by Fairmont a řadí se k nejlepším požitkům, které může naše hlavní město v oblasti gastronomie nabídnout. Hosté zde mohou ochutnat z nabídky jak české, tak i mezinárodní kuchyně spojené s magickou atmosférou pohledu na panoramata pražského Starého Města, jenž jsou zejména v noci opravdu nezapomenutelná.

****

Zárukou spokojenosti je také náš vysoce profesionální a zkušený personál, který svým hostům připraví neopakovatelný gastronomický zážitek. Tým kuchařů pod taktovkou šéfkuchaře Romana Dolejše, připravuje bohatou nabídku jídel, která vychází vstříc Vašim požadavkům z pečlivě vybraných surovin, jenž Vám zaručí neopakovatelný kulinářský zážitek.

Šéfkuchař

Roman Dolejš

Charismatický šéfkuchař se vyučil v Rakousku, stačil sjezdit doslova celý svět, vařil pro celebrity jako je Bill Gates, Denzel Washington i hvězdy NBA a NHL. Své zkušenosti nasbíral v německy mluvících zemích, i v Karibiku, kde strávil téměř osm let. Vařil na Bermudách, Petrově ostrově, Kajmanských ostrovech i zaoceánských parnících. Byl kapitánem kulinářského týmu Kajmanských ostrovů, kde získal titul Kuchař roku. Je autorem knihy Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici a spoluautorem titulu Muži sobě.

****

Pro svou práci je doslova zapálen a nejraději vaří pro hosty, kterým chutná. Naplňuje ho pocit, že se svým týmem odvádí dobrou práci a své zkušenosti může předávat dál.
Náš tým

Výjimečná

Kuchyně

Zajímavé

aktuality

Rezervace

kontakt

Vážení hosté,

Podobně jako jiné přední restaurace v Praze neustále usilujeme o to, aby si naši zákazníci z restaurace odnášeli nezapomenutelné zážitky. Jsme si dobře vědomi, že tímto zážitkem nemusí být jen spokojenost s kvalitou jídla a servisu nebo krásný výhled na město, může jím také být špatný dojem při vytváření rezervace a zbytečný čas strávený čekáním na potvrzení. S pomocí světoznámého rezervačního systému ResDiary nyní kdykoli během dne okamžitě zjistíte, zda jsou v restauraci volná místa a jaká je otevírací doba.

MOMENTÁLNĚ ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

kvůli aktuální situaci ohledně koronaviru je restaurace až do odvolání uzavřena.

ONLINE INDIVIDUÁLNÍ REZERVACE (DO 10 OSOB)

DRESS CODE: SMART CASUAL.

Nemůžeme bohužel akceptovat sportovní oblečení a šortky. Děkujeme za pochopení.

Pro domácí mazlíčky nejsme zařízeni.

V restauraci se nekouří.
VÁŠ KONTAKT - SKUPINOVÉ REZERVACE
(NAD 10 OSOB)
Tel: +420 296 631 016
E-mail: prague@fairmont.com
Jméno*
povinné pole

Email*
povinné pole

Telefon
Zadejte prosím vaše telefonní číslo

Zpráva*
povinné pole

Antispam*
Antispam  Nečitelný kód?Neplatný kód

Náš tým

jsme tu pro vás

jsme tu pro vás

Robin VognarRestaurant Supervisor

Kontakt

Pařížská 30, 110 00 Praha 1

+420 296 630 914

prague@fairmont.com

Otevírací hodiny

Zavřeno z důvodu rekonstrukce
do 2023.

Rezervace Online

Zavřeno z důvodu rekonstrukce
do 2023.

Ohodnoťte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Dojde-li mezi smluvními stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz).

Provozovatelem restaurace Zlatá Praha je společnost WIC Prague a.s., reg. č .: 07688580 se sídlem na nám. Curieových 43/5, 110 00 Praha 1, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 23995.