Restaurace Zlatá Praha spolu s venkovní terasou se nachází v devátém patře hotelu Golden Prague Hotel managed by Fairmont a řadí se k nejlepším požitkům, které může naše hlavní město v oblasti gastronomie nabídnout. Hosté zde mohou ochutnat z nabídky jak české, tak i mezinárodní kuchyně spojené s magickou atmosférou pohledu na panoramata pražského Starého Města, jenž jsou zejména v noci opravdu nezapomenutelná.

****

Zárukou spokojenosti je také náš vysoce profesionální a zkušený personál, který svým hostům připraví neopakovatelný gastronomický zážitek. Tým kuchařů pod taktovkou šéfkuchaře Romana Dolejše, připravuje bohatou nabídku jídel, která vychází vstříc Vašim požadavkům z pečlivě vybraných surovin, jenž Vám zaručí neopakovatelný kulinářský zážitek.

Šéfkuchař

Roman Dolejš

Charismatický šéfkuchař se vyučil v Rakousku, stačil sjezdit doslova celý svět, vařil pro celebrity jako je Bill Gates, Denzel Washington i hvězdy NBA a NHL. Své zkušenosti nasbíral v německy mluvících zemích, i v Karibiku, kde strávil téměř osm let. Vařil na Bermudách, Petrově ostrově, Kajmanských ostrovech i zaoceánských parnících. Byl kapitánem kulinářského týmu Kajmanských ostrovů, kde získal titul Kuchař roku. Je autorem knihy Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici a spoluautorem titulu Muži sobě.

****

Pro svou práci je doslova zapálen a nejraději vaří pro hosty, kterým chutná. Naplňuje ho pocit, že se svým týmem odvádí dobrou práci a své zkušenosti může předávat dál.
Náš tým

Výjimečná

Kuchyně

Zajímavé

aktuality

Rezervace

kontakt

Vážení hosté,

Podobně jako jiné přední restaurace v Praze neustále usilujeme o to, aby si naši zákazníci z restaurace odnášeli nezapomenutelné zážitky. Jsme si dobře vědomi, že tímto zážitkem nemusí být jen spokojenost s kvalitou jídla a servisu nebo krásný výhled na město, může jím také být špatný dojem při vytváření rezervace a zbytečný čas strávený čekáním na potvrzení. S pomocí světoznámého rezervačního systému ResDiary nyní kdykoli během dne okamžitě zjistíte, zda jsou v restauraci volná místa a jaká je otevírací doba.

MOMENTÁLNĚ ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

kvůli aktuální situaci ohledně koronaviru je restaurace až do odvolání uzavřena.

ONLINE INDIVIDUÁLNÍ REZERVACE (DO 10 OSOB)

DRESS CODE: SMART CASUAL.

Nemůžeme bohužel akceptovat sportovní oblečení a šortky. Děkujeme za pochopení.

Pro domácí mazlíčky nejsme zařízeni.

V restauraci se nekouří.

VÁŠ KONTAKT - SKUPINOVÉ REZERVACE
(NAD 10 OSOB)

Klára Pecháčková
Food & Beverage Event Coordinator
Tel: +420 296 630 522
E-mail: food@icprague.com
Jméno*
povinné pole

Email*
povinné pole

Telefon
Zadejte prosím vaše telefonní číslo

Zpráva*
povinné pole

Antispam*
Antispam  Nečitelný kód?Neplatný kód

Náš tým

jsme tu pro vás

jsme tu pro vás

Klára PecháčkováFood & Beverage Event Coordinator
Robin VognarRestaurant Supervisor

Kontakt

Pařížská 30, 110 00 Praha 1

+420 296 630 914

golden@icprague.com

Otevírací hodiny

MOMENTÁLNĚ ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

kvůli aktuální situaci ohledně koronaviru je restaurace až do odvolání uzavřena (s výjimkou Nedělní brunch).

Rezervace Online

Vážení zákazníci,

kvůli aktuální situaci ohledně koronaviru je restaurace až do odvolání uzavřena (s výjimkou Nedělní brunch).

Ohodnoťte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Dojde-li mezi smluvními stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz).

Provozovatelem restaurace Zlatá Praha je společnost WIC Prague a.s., reg. č .: 07688580 se sídlem na nám. Curieových 43/5, 110 00 Praha 1, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 23995.