1. O Restauraci
  2. Barové chuťovky
  3. Večerní menu
  4. Vinný lístek
  5. Ostatní Nápoje
  6. Brunch
  7. Stůl šéfkuchaře
  8. Sommelier radí
  9. Šéfkuchař doporučuje

Zlatá Praha restaurant

Restaurace v samém centru Prahy

Nejlepší restaurace roku 2012 - Czech Gastronomy Awards

 

Restaurace Zlatá Praha spolu s venkovní terasou se nachází v devátém patře hotelu InterContinental Prague a řadí se k nejlepším požitkům, které může naše hlavní město v oblasti gastronomie nabídnout. Hosté zde mohou ochutnat z nabídky jak české, tak i mezinárodní kuchyně spojené s magickou atmosférou pohledu na panoramata pražského Starého Města, jenž jsou zejména v noci opravdu nezapomenutelná.

Zárukou spokojenosti je také náš vysoce profesionální a zkušený personál, který svým hostům připraví neopakovatelný gastronomický zážitek.

Tým kuchařů pod taktovkou Pavla Buchwaldka, držitele druhého místa v soutěži Kuchař roku 2015/2016 ČR připravuje bohatou nabídku jídel, která vychází vstříc Vašim požadavkům z pečlivě vybraných surovin, jenž Vám zaručí neopakovatelný kulinářský zážitek.

*** RÁDI BYCHOM INFORMOVALI VŠECHNY MAJITELÉ ČTYŘNOHÝCH MAZLÍČKŮ, ŽE VŠEM PEJSKŮM JE VSTUP DO NAŠÍ RESTAURACE ZAKÁZÁN ***

 

NEDĚLNÍ BRUNCH

Každou neděli 11:00 -15:00 (mimo července a srpna)

Restaurace Zlatá Praha s úžasným výhledem na Staré Město je skvělým místem pro prožití krásného odpoledne. Za cenu 1190 Kč pro Vás připravujeme neomezenou konzumaci tradičních i sezónních specialit formou bufetu, uvítací nápoj a nealkoholické nápoje. Užijte si ještě více nedělní brunch včetně neomezené konzumace tuzemského vína, piva a nealkoholických nápojů za cenu 1390 Kč na osobu.

Parkování v hotelové garáži zdarma, živá klavírní hudba a dětský koutek s pečovatelkou.

Děti do 5 let zdarma, děti 6 - 12 let za poloviční cenu.