Restaurace

Nedělní brunch

Previous Next

Nedělní brunch

Prosím vezměte na vědomí, že v měsících červenec a srpen se brunche nekonají.

 

Přijďte si k nám užít pohodové odpoledne plné báječných specialit. Každou neděli pro Vás chystáme v době od 11:00 - 14:00 hodin bohatý brunch, podávaný bufetovou formou. 

 

Hodování můžete zahájit třeba populárním vejcem Benedikt s pražskou šunkou či uzeným lososem. Dále pokračovat návštěvou japonského koutku s výběrem sushi, variacemi marinovaných a uzených ryb nebo ochutnat krevetky. Jednoporcové mističky v rozmanitých chuťových variacích doplněné zeleninovým salátem, dle vašeho výběru, jsou ideálním předkrmovým chodem.

V teplé části na Vás pak čeká výběr tradičních specialit i delikates dle sezónní nabídky - od zvěřiny, houbových variací, čerstvého chřestu, smržů, jarních kuřátek, grilovaných steaků až po tradiční vánoční a novoroční pokrmy.

Naše cukrárna je díky kreativitě skvělých cukrářů tou nejsladší tečkou na závěr. Nadýchaným šlehačkovým dortíkům a sezónním ovocným koláčům, výtečné zmrzlině či čerstvému ovoci nemůžete odolat.

Pro děti je během brunche otevřen dětský koutek, který je součástí restaurace. Čeká na ně tvořivý program s dohledem milé asistentky nebo si mohou pohrát s hračkami.

K poslechu hraje živá hudba.

Cena brunche:

 1,190 Kč za dospělou osobu včetně uvítacího nápoje, nealkoholických nápojů, lahodné kávy Nespresso a čaje Ronnefeldt

 1,390 Kč za dospělou osobu včetně uvítacího nápoje, nealkoholických nápojů, tuzemského vína, piva a lahodné kávy Nespresso a čaje Ronnefeldt.

Děti do 5 let mají vstup zdarma a od 6 do 12 let s 50% slevou.

Parkování v hotelové garáži po dobu návštěvy restaurace (11:00 - 14:00) je zdarma a je závislé na aktuální obsazenosti garážového stání.

Rezervaci si prosíme proveďte předem online nebo telefonicky 296 630 914.

Tým restaurace Zlatá Praha se těší na Vaši návštěvu.

 
Nezapomeňte si včas udělat rezervaci, místa se plní rychle.


Kontakt

Pařížská 30, 110 00 Praha 1

+420 296 630 914

golden@icprague.com

Otevírací hodiny

Pondělí – Neděle
18:00 – 23:30

Nedělní brunch
11:00 – 14:00


Otevírací doba se může lišit z důvodu konání privátních akcí.
Pro ověření, prosím volejte 296 631 111.

Rezervace Online

Svůj stůl si můžete rezervovat pomocí ResDiary.com

rezervovat stůl

Ohodnoťte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Dojde-li mezi smluvními stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz).